+370 601 60 004
I – IV 8:00-17:00 V 8:00-16:00

Sraigtinis pamatas KSF U 66×730-111

28,92 su PVM

Gaminio kodas Sraigtinio pamato tipas U-serija Pamato ilgis, mm Pamato diametras, mm Atlaikoma spaudimo apkrova, kg
21062 Sraigtinis pamatas KSF U 66×730-111 730 66 600

U Serijos sraigtiniai pamatai tinka įrengti:

  • Medinėms konstrukcijoms
  • Terasoms
  • Apšvietimo stulpams
  • Mažajai architektūrai
  • Stoginėms
  • Tvoroms


Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/ukekes/domains/ukioprekes.lt/public_html/wp-content/themes/xdxdshopico/woocommerce/single-product/meta.php on line 17
ID: 21062. Kategorija: .

Aprašymas

Sraigtinių pamatų privalumai:

  • Šiuos pamatus galima įrengti bet kokiame grunte, po vandeniu ir visais metų laikais.

  • Panaudojus sraigtinius pamatus, konstukcijas prie jų galima tvirtinti iškart, nelaukiant, kol stingsta įprastos statybinės medžiagos, nepaliekama nereikalingo grunto.

Vienas dažniausiai užduodamų klausimų yra dėl šalčio poveikio sraigtiniams pamatams.
  • Gamintojų teigimu, kuriant sraigtinius pamatus buvo į tai atsižvelgta ir to pamato spiralė nėra daroma iki pat viršaus, o tik pusė jo. Taigi pati didžiausia pamatą laikanti jėga sukoncentruota ten, kur ją mažiausiai gali paveikti šaltis. Tai yra taikoma ir trumpesniems pamatams. Dėl kūgio formos pamatas tai pat yra atsparesnis šalčio poveikiui.

Atitinkamai pagal numatomas apkrovas pamatams (Sraigtiniai pamatai gali atlaikyti nuo 250 kg iki 8000 kg spaudimo apkrovą) ir konstrukcijos ypatumus pasirenkamas tinkamiausias sraigtas iš plataus sraigtų asortimento ir specialiu suktuvu įsriegiamas į pagrindą. Mažesnius sraigtinius pamatus galima įsriegti ir rankomis.

Stulpą ar konstrukciją prie pamato galima tvirtinti keliais būdais – akmens skalda, patentuotu centravimo rinkiniu, flanšu, pleištu ar U formos jungtimi(medinėms konstrukcijoms).

Sraigtinių pamatų panaudojimo galimybės:

Su sraigtais įrengsite pamatus – kelio ženklams, apšvietimo stulpams, lauko reklamos stendams, mažajai architektūrai, vaikų žaidimo aikštelėms, pavėsinėms, gyvenamiesiems konteineriams, terasoms, nedideliems nameliams, mobiliems nameliams, pastoliams, pavilijonams, angarams, šiltnamiams, lieptams ir kitoms konstrukcijoms.