+370 601 60 004
I – IV 8:00-17:00 V 8:00-16:00

Balkonų stiklinimas

Balkonų stiklinimas plastiku tai technologinis sprendimas, kai naudojami standartiniai, kokybiški plastikiniai langai, kurie specialia įranga tarpusavyje yra jungiami kokybiškomis kampinėmis jungtimis. Ši technologija leidžia įstiklinti įvairių formų, tame tarpe ir  apvalius ar visiškai nestandartinius balkonus. Stiklinant balkoną galima rinktis spalvotus plastikinius profilius, kurie pagyvins Jūsų interjerą,  reikiamą varsčių skaičių, tai smarkiai įtakoją  bendrą balkono įstiklinimo kainą, norimą atsidarymo kryptį (į kurią pusę atidarymas, koks atvertimo kampas ir funkcijos), taip pat esant poreikiui galima montuoti įvairių tipų orlaides. Jei balkonas yra apšiltinamas iš vidaus, tada būtina tai įvertinti atliekant balkonų stiklinimą, matavimo darbus. Stiklinant pirmuose aukštuose esančius nesaugius balkonus, galima papildomai rinktis prieš įsilaužiminius apkaustus, bei rakinamas rankenėles, kurios padidins Jūsų busto saugumą.

Daugiau informacijos: www.ekolangai.lt

Aprašymas

Balkonų stiklinimas plastiku tai technologinis sprendimas, kai naudojami standartiniai, kokybiški plastikiniai langai, kurie specialia įranga tarpusavyje yra jungiami kokybiškomis kampinėmis jungtimis. Ši technologija leidžia įstiklinti įvairių formų, tame tarpe ir  apvalius ar visiškai nestandartinius balkonus.

Stiklinant balkoną galima rinktis spalvotus plastikinius profilius, kurie pagyvins Jūsų interjerą,  reikiamą varsčių skaičių, tai smarkiai įtakoją  bendrą balkono įstiklinimo kainą, norimą atsidarymo kryptį (į kurią pusę atidarymas, koks atvertimo kampas ir funkcijos), taip pat esant poreikiui galima montuoti įvairių tipų orlaides. Jei balkonas yra apšiltinamas iš vidaus, tada būtina tai įvertinti atliekant balkonų stiklinimą, matavimo darbus. Stiklinant pirmuose aukštuose esančius nesaugius balkonus, galima papildomai rinktis prieš įsilaužiminius apkaustus, bei rakinamas rankenėles, kurios padidins Jūsų būsto saugumą.

Daugiau informacijos: www.ekolangai.lt